Yazarlar

okan_kocak

SMMM Okan KOÇAK

İstanbul doğumlu, evli ve 1 kızı olan OZLUKHAKLARI.COM’un yaratıcısı Okan Koçak aslen mali müşavir ve bilirkişilik yapmakta olup İnan Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri isimli İK ve Bordrolama alanında hizmet vermekte olan danışmanlık şirketinin genel müdürlüğünü yürütmektedir.

Yazılarını görmek için tıklayın

nurcan_konur

Av. Nurcan KONUR

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayarak Mesleğe başladığı günden bu yana hukukun çeşitli alanlarında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti veren Av.Nurcan KONUR, özellikle İş Hukuku alanında uzmanlaşmış olup, halihazırda özel sektörde hizmet vermektedir.

Yazılarını görmek için tıklayın

ferda_tanacı

Ferda Tanacı
B Sınıfı İSG Uzmanı

1982 yılında Adana’da doğdu. Lisans eğitimini ODTÜ Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde tamamlayan yazar yüksek lisansını ise Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında tamamlamıştır.

Yazılarını görmek için tıklayın

ayşe_yıldırım

Ayşe Yıldırım
1988 yılında, İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini, Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler bölümünde alan yazar lisansüstü eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde Endüstri İlişkiler ve İnsan Kaynakları bölümünde devam etmektedir. Aynı zamanda, özel bir firmada İnsan Kaynakları Uzmanı pozisyonunda görev almaktadır.

Yazılarını görmek için tıklayın

Menü