EFSANEEKIP.COM – SMMM ve KPSS sınavlarına girmeyi düşünenler!

 

Değerli ÖzlükHakları.Com üyeleri, 

Mali Müşavir Okan Koçak olarak ben, yazılarımda sürekli olarak size bir şeyler öğretmeye çalıştım ve bir çalışan olarak haklarınızı bilmenizi ve savunmanızı istedim.

Bu sefer haklarınız ile ilgili bir makale değil geleceğiniz için önem taşıdığını düşündüğüm bir fırsat ile ilgili tavsiyede bulunmak için yazıyorum.

Eğer işsizlik ya da işveren ile ilgili dertleriniz varsa ve bir gelecek kaygısı içindeyseniz mutlaka KPSS’yi düşünmüşsünüzdür.

Benzer şekilde özlük hakları, insan kaynakları ve elbette ki muhasebe departmanlarından birindeyseniz SMMM sınavını hedef olarak koymuşsunuzdur.

Eğer bu iki durumdan birini taşıyorsanız bu sınavlar geleceğiniz için olmazsa olmaz durumdadır.

Tavsiyem işte bu noktada. Türkiye’nin istisnasız en başarılı SMMM ve KPSS hocaları mevcut dershanelerinden ayrıldılar ve Efsane Ekip adlı yeni bir eğitim platformu altında toplandılar.

 

efsaneekip

 

İstanbul’u bırakın bir kenara çevre iller ve Anadolu’daki belli başlı illerde bile bu hizmeti vermeye başladılar. Üç büyük illerdeki imkanlar Anadolu’muzun bir çok ilinde yok. Efsane Ekip Anadolu’da yaşayan insanlarımız içinde büyük fırsat olacak.

www.efsaneekip.com adresinden siteye girip lütfen dikkatlice inceleyin. Facebook grubunu da beğenin ve gelişmelerden haberdar olun derim.

Konuyu başarılı bir şekilde aktarmaları ve bilgi konusundaki enginlikleri ile her türlü konuda sizi tatmin edeceklerine emin olabilirsiniz ki %100 para iade garantisi ile çalışıyorlar. Bir sorununuz varsa ben beğenmedim hocam dersiniz ilk dersten çıkar gidersiniz. Hiç bir dershanede böyle bir abi abla kardeş arkadaş ortamı bulamazsınız.

Son olarak Türkiye’de bir ilke imza atarak evden, işten, cepten, tabletten, kısacası internet olan heryerden www.efsaneekip.com ‘a giriş yaparak binlerce soru çözebilirsiniz, cevaplarını anında alabilirsiniz, o soruya ait konu anlatımını tek tıkla okuyabilir, konu anlatımlarının tamamına ulaşabilir, yine ve yine de anlamadıysanız tek tıkla bizzat hocanıza soru ile ilgili anlamadıklarınızı yazıp hocanızın size mail atmasını sağlayabilirsiniz.

 

efsaneekip_telefon

 

Bu arada sitede tüm hocaların şahsi cep telefonları da var. Her türlü derdinizi arayıp sorun. Telefonunu kaç hoca internete yazacak kadar kendine güveniyordur bilmiyorum.

Fiyatları da herhangi bir dershaneden farksız.

Bir müşavirlik veya memurluk hayaliniz varsa bu makaleyi dikkate alın ve araştırın. Harekete geçin.

Başarmak isteyenlere şimdiden hayatta ve sınavda başarılar dilerim.

 

Mali Müşavir
Okan Koçak

Yorumlara kapalı.

Menü